Nasza firmazajmuje się między innymi kompleksowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych firm zobowiązanych do prowadzenia pełnej księgowości. Jesteśmy ekspertami w obszarze księgowości, posiadając jednocześnie duże doświadczenie w tej dziedzinie. Świadczymy usługi na rzecz firm pochodzących z różnych branż. Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych umożliwia kontrolę poprawności funkcjonowania przedsiębiorstwa czy instytucji. Nie tylko skrupulatnie realizujemy nasze kompetencje, ale też służymy pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Zakres kompetencji naszej księgowości

W zakres prowadzenia ksiąg rachunkowych, wchodzi wiele kompetencji, które pragniemy realizować dla dobra Państwa interesów. Świadczymy kompleksowe usługi m.in. z zakresu:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek, stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych.
  • opracowywania zakładowych planów kont,
  • sporządzania sprawozdań finansowych, okresowych oraz innych niezbędnych raportów czy deklaracji podatkowych,
  • monitoringu zobowiązań i należności,
  • opracowywania zasad polityki działu rachunkowości,

Dlaczego warto powierzyć księgowość nam?

Jest wiele powodów, jednak najważniejszym z nich jest profesjonalizm prowadzonych przez nas usług. Oferujemy wysokiej jakości obsługę księgową m.in. z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych czy KPiR. Zależy nam ponadto na indywidualnym podejściu do każdego Klienta, ponieważ wiemy, że wielu przedsiębiorców boryka się z różnymi problemami z zakresu prowadzenia księgowości.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że każdy Klient ma nieco inne podejście, my zaś jesteśmy w pełni otwarci na firmy z różnych obszarów gospodarki, rynków i branż. Jeśli nie jesteście Państwo przekonani do powierzenia księgowości jednej firmie, to wiedzcie, że wszystkie sprawy załatwiane w tym samym biurze są większym gwarantem sukcesu niż dzielenie obowiązków między różnych specjalistów. Warto więc zlecić całą obsługę jednej, zaufanej firmie i pozbyć się problemów z rozliczaniem czy biurokracją.

Nasza siedziba

Siedzibą naszej firmy jest Oleśnica, leżąca w województwie dolnośląskim. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi obszarami naszej działalności oraz do współpracy. Zapraszamy do kontaktu.